Eksperci Consumer Science

 

maison
Dominika Maison
President & Chief Science Partner

Dominika Maison od lat łączy praktykę badań konsumenckich z pracą naukową. Jest profesorem psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, największym autorytetem w dziedzinie badań rynku oraz psychologii konsumentów w Polsce. Wspiera zespół swoją wiedzą psychologiczną i doświadczeniem consultingowym. Czuwa merytorycznie nad każdym prowadzonym przez nas projektem.

Prowadzi szeroko zakrojone badania naukowe z zakresu utajonych postaw konsumenckich, postaw i zachowań finansowych oraz marketingu społecznego. Współpracuje naukowo z wieloma uczelniami na świecie, m.in. w USA, Belgii, we Włoszech i w Indonezji.

Autorka i współautorka 11 książek i ponad 60 artykułów naukowych oraz wielu publikacji na temat współczesnych konsumentów (m.in. "Jakościowe metody badań marketingowych. Jak zrozumień konsumenta", "Polak w świecie finansów", czy "Psychologia konsumenta"). W latach 2003-2007 prezes PTBRiO, obecnie przedstawicielka ESOMAR na Polskę i członek licznych organizacji międzynarodowych (m.in. Society for Consumer Psychology, Qualitative Research Consultants Association).


maison
Iza Rudak
Managing Partner

Psycholog społeczny, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Akademii Muzycznej we Wrocławiu, stypendystka Uniwersytetu Walijskiego.

Badacz jakościowy z 17 letnim doświadczeniem. W latach 1998- 2012 Dyrektor Badań Jakościowych Pentor Research International. 2012 - 2015 Client Service Director w TNS Polska, odpowiedzialna za badania jakościowe oraz członkini TNS Global Qualitative Leadership Team.

Specjalistka w dziedzinie badań eksploracyjnych, testów konceptów i opakowań, badań komunikatów reklamowych, oraz problematyki społecznej.

Facylitatorka warsztatów pozycjonowania i architektury marek. Realizuje projekty badawcze i strategiczne (także międzynarodowe) dla wiodących globalnych marek. Od 2012 prezes Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii.


Joanna Kwiatkowska

NPD Director

Joanna Abramowicz

Client Service Director

szycman
Marta Szycman

Client Service Director

Gosia Hamela

Researcher

Martyna Mieleszczuk

Researcher

Asia Pawlik

Researcher

maison stopka

ul. Podbipięty 57, 02-732 Warszawa,
tel. +48 22 828 28 85, kom. +48 512 437 457,
e-mail: biuro@maison.pl

in fb
Copyright © MAISON & PARTNERS